TurkNet arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay ücretsiz internet kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. TurkNet müşterilerine sunduğu bu kampanya ile hem davet eden hem de size 1 ay ücretsiz internet hakkı sunmaktadır. Türknet bu kampanyayı sadece bireysel müşterileri için geçerli kılmıştır. Peki TurkNet 1 ay ücretsiz internet nasıl kullanılır ?

TurkNet 1 ay ücretsiz internet yeni abone olacak bireysel müşterileri için geçerlidir. Eğer internet sağlayıcınızı TurkNet’e taşırsanız arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay ücretsiz kullanım hakkına sahip olursunuz. Bende bu kampanyadan herkesin faydalanabilmesi için türknet davet kodu paylaşımı gerçekleştirdim. Sizlere verdiğim turknet bedava internet kodu ile hem siz hem ben 1 ay ücretsiz internet kullanmış olacağız. Arkadaşını getir kampanyası ile sizlerde TurkNet davet kodu arkadaşlarınız ile paylaşarak onların TurkNet’e geçişini sağlarsanız sizde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Turknet ücretsiz internet kullanımı için bazı şartlar sunuyor. Turknet 1 ay bedava internet kullanımı şartları ve nasıl kullanılır sorularının cevapları aşağıda yer almaktadır.

Bu Link ile Abone OL 1 Ay ücretsiz internet kullan : https://turk.net/p/TGC62CC55WJL/

Arkadaşını Getir Kampanyası Kullanım Koşulları

Yeni Abonelikler için Geçerlidir

TurkNet bu kampanyayı sadece yeni abonelikler için yapmaktadır. TurkNet kullanan bir kişinin davet kodu ile TurkNet’e abone olursanız hem siz hemde davet kodu ile abone olduğunuz kişi 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkına sahip olur.

Davet Kodu Veren Kişinin TurkNet’e Borcu Olmaması

1 ay ücretsiz internet için TurkNet şartlarından biriside sizi davet eden kişinin TurkNet’e borcunun olmaması. İnternette donanımhaber, shiftdelete ve diğer sitelerde dağıtılan kodların çoğunda bu ortaya çıkmaktadır. Kodu kullanan kişi bedava internet hakkı kullanamayınca isyan etmişlerdir. Konuyla ilgili TurkNet hakkında defalarca şikayet konuları açılmıştır. Fakat bunun nedeni davetiye kodu paylaşan kişinin faturalarını düzenli bir şekilde yatırmaması ve TurkNet firmasına bu yüzden borçlu olması. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız davetiye kodunu kullandığınız kişinin mutlaka tüm faturalarını düzenli bir şekilde yatırmış ve TurkNet’e borçlu olmaması gerekmekte. ( Paylaştığım kod benim olduğu için doğal olarak sizde sorabilirsiniz. Bende borcum olmadığına dair resmi her ay bu sayfadan sizlerle paylaşacağım )

Aynı Adres için 24 Ay Süre

Daha önce arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay ücretsiz internet kullandıysanız ve internet hattınızı iptal ettirip ve ya başka operatöre taşıdıysanız bu kampanyadan tekrar faydalanabilmek için 24 ay geçmesi gerekmektedir.  Fakat farklı adresler için böyle bir sınırlama yoktur.

TurkNet Arkadaşını Getir Kullanım Hakkı

Arkadaşını getir kampanyası ile yeni abonelik başlatan TurkNet müşterileri abone oldukları tarihten itibaren ilk faturalarını öderler sonraki ay ücretsiz olarak kullanım hakkına sahip olurlar. Yani abone olduğunuz ayın faturasını ödersiniz sonraki ay ücretsiz internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

Burada önemli bir ayrıntı var. TurkNet Faturalandırma işlemi yeni aboneler için iki fatura olarak çıkarmaktadır. Eğer siz ayın 10’unda TurkNet’e geçiş yaptıysanız 10’undan 1’ine kadar olan süreyi de size fatura olarak yansıtır. Yani hem 10’u  ile 1 arasında olan kullanım için fatura ödersiniz hemde gelecek ay kullanımınız için tam fatura ödersiniz. Bunun içinde size önerim ayın 20’si gibi abone olursanız 5 gün içerisinde internetiniz açılsa 25 i ile 1 arasında çok düşük bir miktar ödersiniz. Hemde ücretsiz kullanım hakkı için 2 ay beklemiş olmazsınız.

TurkNet arkadaşını getir kampanyası ile sizde 1 ay ücretsiz internet kullanmak istiyorsanız aşağıda verdiğim link üzerinden abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz.

https://turk.net/p/TGC62CC55WJL/

TürkNet arkadaşını getir kampanyası ile TÜrkNet ücretsiz 1 ay internet hakkına sahip olabilirsiniz. TürkNet davet kodu bu sayfada, ücretsiz internet
TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası ile 1 Ay Ücretsiz İnternet Kullan

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir