TurkNet’ geçmek için düşünenlere bir neden daha. TurkNet kullanıcılarına verdiği hız ile Türkiye’nin en hızlı interneti konumunda. Bu değerler hız testi servisi nPerf tarafından yapılan Temmuz 2018 – Haziran 2019 arasında yapılan testler sonucu açıklanmıştır. Yapılan testlerde TurkNet kullanıcıları 32 Mbps indirme hızını gördü. Bu değer ise TurkNet’i Türkiye’nin en hızlı interneti yaptı. Ping süresi ortalaması ile de Türkiye’nin en iyisi olan TurkNet kullanıcılarına 48.86 milisaniye ping süresi sağlıyor.

nPerf şirketinin sağlamış olduğu bu oranlar ile Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı olan TurkNet özellikle online oyun sevenler için büyük bir avantaj. Sizde Türkiye’nin en iyi internetini 1 ay ücretsiz kullanmak için TurkNet arkadaşını getir kampanyası ile TurkNet’e geçiş yapmak ya da yeni abonelik başlatmanız yeterli. Kendi bağlantım ile yapmış olduğun hız testini aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

NETFLİX’DE İLK SIRADA

Netflix içerik portalı Türkiye’de yaptığı sıralamada operatörler arasında en iyisi olarak TurkNet’i gösterdi. Bu da TurkNet’in hızı hakkında akıllara gelen soru işaretlerini ortadan kaldırmış oluyor. Her geçen gün kullanıcı sayısı artan ve bu sayıya orantılı olarak iyileştirme çalışmalarına hız veren TurkNet hız konusunda iyileştirmelere devam ediyor. Müşteri memnuniyeti görüşü ile çalışan TurkNet 1 ay ücretsiz kampanyasından faydalanmak için sizlere verdiğimiz linkten abonelik sürecini başlatmanız yeterli.

TurkNet davet kodu ile aboneliğiniz de ilk ay faturanızı ödedikten sonra diğer ay ücretsiz internet kullanımı kazanırsınız.

Sizde TurkNet 1 ay ücretsiz internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız davet linki için BURAYA TIKLAYIN

Kampanya daha detaylı bilgi edinmek için TurkNet Arkadaşını Getir sayfasını ziyaret edin.

Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Turknet, nPerf hız ölçüm sitesinin verilerine göre 33 Mbps indirme hızı ile TurkNet Türkiye'nin en iyi internet sağlayıcısı oldu.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir