TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası

TurkNet arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay ücretsiz internet kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. TurkNet müşterilerine sunduğu bu kampanya ile hem davet eden hem de size 1 ay ücretsiz internet hakkı sunmaktadır. Türknet bu kampanyayı sadece bireysel müşterileri için geçerli kılmıştır. Peki TurkNet 1 ay ücretsiz internet nasıl kullanılır ?

TurkNet 1 ay ücretsiz internet yeni abone olacak bireysel müşterileri için geçerlidir. Eğer internet sağlayıcınızı TurkNet’e taşırsanız arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay ücretsiz kullanım hakkına sahip olursunuz. Bende bu kampanyadan herkesin faydalanabilmesi için türknet davet kodu paylaşımı gerçekleştirdim. Sizlere verdiğim turknet bedava internet kodu ile hem siz hem ben 1 ay ücretsiz internet kullanmış olacağız. Arkadaşını getir kampanyası ile sizlerde TurkNet davet kodu arkadaşlarınız ile paylaşarak onların TurkNet’e geçişini sağlarsanız sizde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Turknet ücretsiz internet kullanımı için bazı şartlar sunuyor. Turknet 1 ay bedava internet kullanımı şartları ve nasıl kullanılır sorularının cevapları aşağıda yer almaktadır.

Bu Link ile Abone OL 1 Ay ücretsiz internet kullan :

Arkadaşını Getir Kampanyası Kullanım Koşulları

Yeni Abonelikler için Geçerlidir

TurkNet bu kampanyayı sadece yeni abonelikler için yapmaktadır. TurkNet kullanan bir kişinin davet kodu ile TurkNet’e abone olursanız hem siz hemde davet kodu ile abone olduğunuz kişi 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkına sahip olur.

Davet Kodu Veren Kişinin TurkNet’e Borcu Olmaması

1 ay ücretsiz internet için TurkNet şartlarından biriside sizi davet eden kişinin TurkNet’e borcunun olmaması. İnternette donanımhaber, shiftdelete ve diğer sitelerde dağıtılan kodların çoğunda bu ortaya çıkmaktadır. Kodu kullanan kişi bedava internet hakkı kullanamayınca isyan etmişlerdir. Konuyla ilgili TurkNet hakkında defalarca şikayet konuları açılmıştır. Fakat bunun nedeni davetiye kodu paylaşan kişinin faturalarını düzenli bir şekilde yatırmaması ve TurkNet firmasına bu yüzden borçlu olması. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız davetiye kodunu kullandığınız kişinin mutlaka tüm faturalarını düzenli bir şekilde yatırmış ve TurkNet’e borçlu olmaması gerekmekte. ( Paylaştığım kod benim olduğu için doğal olarak sizde sorabilirsiniz. Bende borcum olmadığına dair resmi her ay bu sayfadan sizlerle paylaşacağım )

Aynı Adres için 24 Ay Süre

Daha önce arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay ücretsiz internet kullandıysanız ve internet hattınızı iptal ettirip ve ya başka operatöre taşıdıysanız bu kampanyadan tekrar faydalanabilmek için 24 ay geçmesi gerekmektedir.  Fakat farklı adresler için böyle bir sınırlama yoktur.

TurkNet Arkadaşını Getir Kullanım Hakkı

Arkadaşını getir kampanyası ile yeni abonelik başlatan TurkNet müşterileri abone oldukları tarihten itibaren ilk faturalarını öderler sonraki ay ücretsiz olarak kullanım hakkına sahip olurlar. Yani abone olduğunuz ayın faturasını ödersiniz sonraki ay ücretsiz internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

Burada önemli bir ayrıntı var. TurkNet Faturalandırma işlemi yeni aboneler için iki fatura olarak çıkarmaktadır. Eğer siz ayın 10’unda TurkNet’e geçiş yaptıysanız 10’undan 1’ine kadar olan süreyi de size fatura olarak yansıtır. Yani hem 10’u  ile 1 arasında olan kullanım için fatura ödersiniz hemde gelecek ay kullanımınız için tam fatura ödersiniz. Bunun içinde size önerim ayın 20’si gibi abone olursanız 5 gün içerisinde internetiniz açılsa 25 i ile 1 arasında çok düşük bir miktar ödersiniz. Hemde ücretsiz kullanım hakkı için 2 ay beklemiş olmazsınız.

TurkNet arkadaşını getir kampanyası ile sizde 1 ay ücretsiz internet kullanmak istiyorsanız aşağıda verdiğim link üzerinden abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz.

Türkiye’nin En Hızlı İnterneti Turknet

TurkNet’ geçmek için düşünenlere bir neden daha. TurkNet kullanıcılarına verdiği hız ile Türkiye’nin en hızlı interneti konumunda. Bu değerler hız testi servisi nPerf tarafından yapılan Temmuz 2018 – Haziran 2019 arasında yapılan testler sonucu açıklanmıştır. Yapılan testlerde TurkNet kullanıcıları 32 Mbps indirme hızını gördü. Bu değer ise TurkNet’i Türkiye’nin en hızlı interneti yaptı. Ping süresi ortalaması ile de Türkiye’nin en iyisi olan TurkNet kullanıcılarına 48.86 milisaniye ping süresi sağlıyor.

Devamını Oku

TurkNet’e Geçiş Yapmak Çok Kolay

Eğer başka bir internet sağlayıcısı kullanıyorsanız ve TurkNet’e geçiş yapmak istiyorsanız çok kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Üstelik mevcut hizmetiniz kesilmeden TurkNet’e geçiş sağlayabilir ve internet hizmetinizi kesintisiz kullanabilirsiniz. Peki TurkNet’e nasıl geçiş yapılır ?

TurkNet Geçiş Yapma Adımları

TurkNet geçiş yapma işlemleri sadece 5 adımdan oluşuyor. Siz başvurunuzu yapıyorsunuz TurkNet sizin adınıza geri kalan bütün işleri hallediyor. İnternet hizmetiniz kesilmediği için size tanımlı olan portu kaybetme riski de ortadan kalkıyor. Geçiş yapmak için gerekli adımlar ;

TurkNet Başvuru

Öncelikle  giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirin. Bu adresten başvuru yapmanız dahilinde ilk ay faturanızı ödedikten sonra takip eden ayda 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

İstenilen Belgeleri Yollama

TurkNet sizden geçiş işlemleri için bir kaç belge isteyecek. Bu belgeleri size e-posta ile ulaşıyor. Bu belgeleri istenildiği gibi doldurup TurkNet’e geri göndermeniz gerekiyor. Bu belgeleri MNG kargo aracılığı ile ücretsiz bir şekilde TurkNet’e ulaştırabilirsiniz. Kimlik fotokopisini ise kimseye teslim etmeyin kimlik fotokopisini Online İşlemler ve ya Mobil Uygulama aracılığı ile yükleyin TurkNet gerisini sizin için halledecektir. Belgeleriniz TurkNet’e ulaşınca hattınızın taşınma işlemleri başlayacak.

TurkNet Sizi Arayacak

TurkNet sizi onay için arayacak. Hizmet geçişi için TurkNet sizi 0850 288 80 80 numarasından arayacak ve sesli onayınızı isteyecektir. Onay vermezseniz hizmetinizin geçişi tamamlanmaz. Bu yüzden bu telefona mutlaka bakmanız gerekmekte.

Geri Kalan Bütün İşlerinizi TurkNet Halledecek

Sizden istenilen bu kadar. Geri kalan bütün işlemleriniz TurkNet tarafından halledilecek. TurkNet önceki internet sağlayıcınıza servis sağlayıcı istek talebini iletir ve taşıma işlemleriniz başlamış olur. Sonrasında internet ve varsa telefon hizmetiniz TurkNet’e taşınır ve artık TurkNet’li olursunuz.

Bütün bu işlemler ortalama 3-5 iş günü arasında sürmektedir. Arkadaşını getir kampanyası ile sizlere verdiğimiz link ile başvuru yapmanız dahilinde 1 ay ücretsiz kullanım hakkı da kazanırsınız. İlk ay faturanızı ödedikten sonra takip eden diğer ay interneti ücretsiz olarak kullanırsınız. Sizde bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ;

 

Linke tıkladığınız zaman karşınızda açılan sayfada Davet Kodunu kullan butonuna tıklamanız ve gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor.